KONST / Litografier / Färglitografi 8805170
nr 880 5170
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), 120/175, signerad, 44x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:42:14
10/3 10:08:05
10/3 18:37:14
800 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann